Avukat

Eposta

ufuk@cetiner.av.tr

Mezuniyet

Ankara Üniversitesi, Hukuk Fakültesi

Tahsin Ufuk Çetiner
Avukat, Arabulucu

Eposta

engin@cetiner.av.tr

Mezuniyet

Ankara Üniversitesi, Hukuk Fakültesi (Lisans)
Gazi Üniversitesi, İİBF - Maliye Bölümü (Lisans)

Engin Çetiner
Avukat, Arabulucu, LL.M.

Eposta

emre@cetiner.av.tr

Mezuniyet

Başkent Üniversitesi, Hukuk Fakültesi (Lisans)
Bilkent Ünversitesi, Hukuk ve Ekonomi
(Yüksek Lisans)

Hacettepe Üniversitesi, Bilişim Hukuku (Yüksek Lisans)

Emre Çetiner
Avukat, Arabulucu

Eposta

songul@cetiner.av.tr

Mezuniyet

Ufuk Üniversitesi, Hukuk Fakültesi

Songül Samatlı
Avukat

Eposta

ragip@cetiner.av.tr

Mezuniyet

Ankara Üniversitesi, Hukuk Fakültesi (Lisans)
ODTÜ, Mühendislik Fakültesi (Lisans)
Gazi Üniversitesi, İİBF - İşletme Bölümü 
(Yüksek Lisans)

Ragıp Topaloğlu
Avukat

Eposta

nehir@cetiner.av.tr

Mezuniyet

Dokuz Eylül Üniversitesi, Hukuk Fakültesi

Mustafa Nehir Güçkaya
Avukat

Eposta

resul@cetiner.av.tr

Mezuniyet

İstanbul Üniversitesi, Hukuk Fakültesi

Resul Avcılar
Stajyer Avukat

Eposta

ozlenen@cetiner.av.tr

Mezuniyet

Bilkent Üniversitesi, Hukuk Fakültesi

Özlenen Emre
Stajyer Avukat

Eposta

zeynep@cetiner.av.tr

Mezuniyet

Ufuk Üniversitesi, Hukuk Fakültesi

Zeynep Durmaz
Muhasebe Müdürü

Eposta

guzin@cetiner.av.tr

Mezuniyet

Gazi Üniversitesi, Bankacılık ve Sigortacılık Yüksekokulu

Güzin Çetiner
Mali Müşavir

Eposta

nurdan@cetiner.av.tr

Mezuniyet

Gazi Üniversitesi, İİBF - İşletme Bölümü

Nurdan Yüce
Asistan
Selma Aydoğdu
Asistan
Gamze Sezer
Asistan
Seda Başaran
Adli Takip Memuru
Besim Güngör
Ofis Çalışanı
Narin Çelik